הזמנות באתר מתבצעות ללא אפשרות אמצעי תשלום , לביטחון הלקוח .

נציג החברה חוזר לקחת את פרטי כרטיס אשראי לתשלום כאשר הוא וידא שיש את כל המוצרים במלאי ולאחר החיוב פרטי כרטיס האשראי נמחקים ולא נשמרים בשום צורה או אופן .

לקוח רשום : פרטיו האישיים הרגילים כגון שם כתובת טלפון ומייל נשמרים באתר לעזרה בעת ביצוע הזמנות חוזרות , ותכתובות על עדכונים חדשים באתר .

והם לא מועברים לשום גורם כל שהוא מחוץ לפעילות החברה השוטפת .

ניתן להחזיר מוצר או להזדכות רק על מוצר פגום בלבד, ובלבד שהלקוח ציין את הפגם בפני החברה עד 48 שעות מרגע קבלת המוצר. מעל זמן זה החברה תראה את הדבר כהסכמה על כך שהמוצר הגיע במצב תקין, ולשביעות רצון הלקוח.

חברת ישראלי  מקבוצת א מ שיקשוק בע"מ פועלת משנת 2009 החברה מתמחה בשיווק ,יבוא ,ויצור, צעצועים אביזרים למסיבות וכלים חד פעמיים, לחנויות בכל הארץ כמו כן בבעלות החברה מספר חנויות באזור הצפון. החברה דוגלת בשירות אמין,יחס אדיב,ומחירים תחרותיים. המחסן הראשי של החברה נמצא ברחוב חלוצי התעשייה 89 חיפה. משלוחים לכל הארץ. טלפון 0543088919.shikshukim@gmail.com קשר במיל המחירים באתר הם למינימום הזמנה של 100 ש"ח והמחירים הם להזמנות דרך האתר בלבד ולא בחנויות החברה שם המחיר שונה בשבועיים לפני כל חג עקב העומס בהזמנות יתכן עיקוב בטיפול בהזמנות ויתכן מצב שהזמנות יטופלו רק לאחר כשבוע .